System wentylacji pe-flex, rekuperacja, wymienniki ciepła, gwc
Kontakt: (+48) 530-622-633


Nasza Misja

J
Jesteśmy firmą składającą się z młodych i kreatywnych ludzi, którzy swą dynamiką i zaradnością starają się sprostać nawet najbardziej wymagającemu Klientowi. Rozpowszechniamy i promujemy nowoczesne systemy ekologiczne i energooszczędne w budownictwie, takie jak wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (System PE-FLEX). Naszą misją jest skupianie instalatorów oraz podążanie za potrzebami związanymi z wykonywanymi przez nich inwestycjami – tworzeniem komfortu ich pracy dotyczącego łatwości montażu, czasu pracy, ceny produktów. Naszym celem jest optymalizacja zarówno produktu i sposobu jego montażu, jak i procesu zamówienia i dostarczenia.

Zapraszamy również do kontaktu osoby indywidualne, którym możemy zaproponować współpracę z firmami instalatorskimi znanymi na naszym rodzimym rynku. Są to rzetelne i profesjonalne firmy, z których usług można skorzystać mając gwarancję, że instalacja będzie działać prawidłowo.

Pomagamy na każdym etapie tworzenia wentylacji, począwszy od wyboru średnicy przewodów i systemu, a skończywszy na wszystkich elementach potrzebnych do stworzenia instalacji. Nasze doświadczenie i otwartość to cechy dzięki którym jesteśmy elastyczni, a oferta może być zindywidualizowana i dostosowana do Twoich potrzeb. Masz pytania? Zadaj je właśnie Nam! .

Dlaczego właśnie z nami warto współpracować?

– najwyższej jakości materiały wentylacyjne,

– gwarancja zadowolenia z produktu, który jest w 100% z Polski,

– doradztwo i pomoc,

– projekt wentylacji mechanicznej,

– jasne warunki współpracy,

– szybki proces realizacji zamówienia,

– indywidualne podejście do Inwestycji,

– możliwość współpracy z fachowymi Instalatorami,

Pozdrawiamy,

Zespół firmy Termokontrol